قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

خرید اینترنتی انواع دمنوش لاغری و چای سبز

فروشگاه خرید دمنوش های لاغری و انواع چای سبز

051-0000000 شنبه تا چها شنبه ساعت 9 تا 17
پنجشنبه ها 9 تا 14

روش مصرف صحیح چای سبز چگونه است ؟

یکی از بهترین نوشیدنی های گیاهی که  امروزه مورد توجه بسیاری از افراد واقع شده است چای سبز می باشد. این گیاه جادویی با توجه به خواص بی نظیری که دارد خیلی زود توانسته جایگاه خوبی در میان سبد غذایی خانوارهای ایرانی پیدا کند.اما در این بخش از سایت تهران چای می خواهیم در مورد طرز مصرف چای سبز برایتان بیشتر توضیح دهیم تا شما بتوانید به صورت کاملا صحیح اقدام به دم کردن و نوشیدن این گیاه جادویی نمایید , پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید :

 

در مورد روش مصرف چای سبز توضیحات زیادی را می توان در فضای مجازی یافت , اما یکی از بهترین و اصولی ترین روش های بدنی صورت است که شما به میزان لازم از این گیاه را درون قوری ریخته و سپس درون قوری را آبجوش خواهید ریخت.بعد زا از این کار باید بین ۳ تا ۵ دقیقه صبر کنید تا چای  دم بکشد. دقت نمایید برخلاف مدل معمولی چای این محصول نیازی به دم کردن بروی حرارت کتری و یا شعله مشتقیم را ندارد و همینکه چند دقیقه درون قوری آبجوش باقی یماند می توانید آنرا میل نمایید.رنگ دم کشیده چای سبز دم کردنی تیما به صورت فسفری و شفاف است  نباید بگذارید تیره و کدر شود.در این حالت می توان بهترین نتیجه را از فواید چای سبز انتظار داشت.

طرز مصرف چای سبز

فرصت طلایی برای خرید چای سبز لاغری با تخفیف طلایی ( با دقت مطالعه نمایید )

همانطور که می دانید نوشیدنی چای سبز ۵۰۴۰ دارای خواص گوناگونی است و افراد مختلف برای مقاصد گوناگون اقدام به تهیه این دمنوش گیاهی می کنند.

عزیزانی که  هدفشان از خرید چای سبز تیما ۵۰۴۰ لاغری و کاهش وزن است باید در نظر بگیرند که می بایست طی یک دوره سه ماهه تا شش ماهه اقدام به مصرف این نوشیدنی نمایند. به همین منظور ما برای رفاه حال شما برای خرید های بیش از یک بسته تخفیف ویژه ای را در نظر گرفته ایم. که در زیر می توانید توضیحات آنرا مشاهده نمایید.

خرید ۱ بسته چای دم کردنی ( بدون تخفیف) با قیمت ۲۸ هزار تومان ( برای خرید یک بسته تنها با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگیرید )

خرید ۱ بسته چای کیسه ای صد تایی ( بدون تخفیف) با قیمت ۳۲ هزار تومان ( برای خرید یک بسته تنها با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگیرید)

خرید پکیج لاغری دوره سه ماهه چای ۵۰۴۰ شامل ۳ بسته دم کردنی همراه با تخفیف ویژه با قیمت  ۷۵۶۰۰ تومان (۸۴۰۰ تومان تخفیف خورده)( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره سه ماهه چای لاغری شامل ۳ بسته کیسه ای همراه با تخفیف ویژه با قیمت  ۸۶۴۰۰ تومان ( ۹۶۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

 

خرید پکیج لاغری دوره چهار ماهه شامل ۴ بسته دم کردنی همراه با تخفیف برنزی با قیمت  ۹۹ هزار تومان (۱۳۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره چهار ماهه شامل ۴ بسته چای کیسه ای  همراه با تخفیف برنزی با قیمت  ۱۱۰ هزار تومان (۱۸۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره پنج ماهه چای لاغری ۵۰۴۰ شامل ۵ بسته دم کردنی همراه با تخفیف نقره ای با  قیمت ۱۲۰ هزار تومان (۲۰۰۰۰ تومان تخفیف خورده) (مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴)

خرید پکیج لاغری ۵۰۴۰ دوره پنج ماهه شامل ۵ بسته چای کیسه ای همراه با تخفیف نقره ای با قیمت ۱۳۸ هزار تومان (۲۲۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴)

خرید پکیج لاغری دوره شش ماهه شامل ۶ بسته دم کردنی همراه با تخفیف طلایی با  قیمت ۱۴۴ هزار تومان (۲۴۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید = ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره شش ماهه شامل ۶ بسته چای کیسه ای همراه با تخفیف طلایی با  قیمت  ۱۴۹ هزار تومان (۴۲۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید = ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

 

اما صحبت از خواص این گیاه شد. باید بدانید که تا به امروز بر اسسا تحقیقاتی که صورت گرفته متوجه شده اند این گیاه دارای ده ها خواص بی نظیر بوده که یکی از مهمترین انها چربی سوزی و کاهش وزن است و اصلا بسیاری این نوشیدنی را با عنوان چای لاغری در بازار می شناسند.البته باید عنوان کرد عزیزانی که برای کاهش وزن و چربی سوزی می خواهند اقدام به مصرف این نوع چای بکنند بهترین نتیجه زمانی رخ خواهد داد که شما حداقل یک دوره سه ماهه را بتوانید به صورت منظم و روزانه از این گیاه جادویی میل نمایید.

باید بتوانید طبق یک برنامه ریزی دقیق روزانه بین ۳ تا ۵ فنجان و نه بیشتر و نه کمتر از این چای در برنامه غذایی خود قرار دهیدو چه بهتر که دو ساعت بعد از هر وعده غذایی این کار صورت گیرد تا خللی در جذب آهن و دیگر مواد معدنی موجود در غذای شما ایجاد نکند.

در کنار این برنامه منظم بسیار مهم است که شما به صورت صحیح روش مصرف چای سبز را بدانید و اجرا نمایید .در این مورد توضیحاتی را در ابتدای متن نوشتیم که می بایست دقیقا به همان صورت عمل نمایید .

اگر بتوانید در طول دوره ای که در حین مصرف چای سبز لاغری هستید کمی فعالیت بدنی خود را افزایش داده و از یک رژیم غذایی خوب هم استفاده نمایید می توانید خیلی زود نتایج انرا رد کاهش وزن خود مشاهده نمایید.

روش مصرف چای سبز

تفاوتی که در چای سبز با چای سیاه وجود دارد در واقع در نوع فرآوری آنها بوده و همین امر موجب شده تا خواص بی نظیر گیاه در ان حفظ شود و شما بتوانید نهایت استفاده را از آن داشته باشید.این گیاه به دلیل وجود مواد انتی اکسیدان بسیار قوی که درون خود دارد می تواند میزان سوخت و ساز چربی ها را بالا برده و از طرف میزان اشتها را کاهش دهد. همین امر می تواند در طی یک دوره برای شما کاهش وزن خوبی را به همراه داشته باشد.

در میان برندهای مختلفی که در بازار می توان یافت یکی از خوش نام ترین و محبوب ترین انها چای کیسه ای ۵۰۴۰ است. ما این محصول را برای علاقه مندان در سایت قرار داده ایم و می توانید به یکی از روش های زیر اقدام به تهیه آن نمایید :

برای خرید چای سبز همین الان بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و براحتی سفارش خود را ثبت نمایید.

همچنین می توانید به صورت تلفنی با شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

در ضمن می توانید مشخصات پستی خود از  قبیل : آدرس پستی + کد پستی + نام محصول + نام گیرنده را به شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ پیامک دهید و از این طریق اقدام به ثبت سفارش خود کنید.

طرز مصرف چای سبز تیما نیز دقیقا مانند دیگر مدل های چای بوده و به همان طریقی که رد بالا عرض کردمی می توانید برای نوشیدن ان اقدام نمایید. یکی از دلایلی که باعث شده تا برند تیما  نزد مشتریان محبوب تر باشد شاید وجود ترکیبات بسیار عالی است که رد محصول به کار رفته.این ترکیبات شامل گیاهانی همچون : زعفران -زیره-کاسیا-به لیمو می باشد و باعث شده تا خواص چای سبز ففوق در لاغری بسیار قوی تر نسبت به دیگر مدل های آن باشد.

اما از دیگر مزایای نوشیدن این گیاه را می توان در کنترل اعصاب و ایجاد حس آرامش دانست. یکی از مهمترین عوامل چاقی در افراد این است که دچار استرس هستند و این استرس باعث  خواهد شد تا در خوردن غذا پرخوری نمایند. حال اگر بتوان میزان استرس افراد را ماهش داد و آرامش را برای آنها به ارمغان آورد در واقع کمک بزرگی در کاهش وزن انها انجام داده ایم.

شما عزیزان می توانید روزانه بین ۳ تا ۵ فنجان از این نوشیدنی بی نظیر را با روشی که توضیح دادیم دم نموده و میل کنید.روش مصرف چای سبز بسیار آسان بوده و در عرض چند دقیقه قابل انجام است.

طرز مصرف چای سبز

 

اما برای عزیزانی که به دنبال رفع چین و چروک پوست خود هستند و می خواهند پوستی شفاف و زیبا داشته باشند ما توصیه می کنیم حتما از این نوشیدنی در برنامه غذایی خود استفاده نمایند. وجود مواد انتی اکسیدان  باعث خواهد شد تا پوشت شما همواره شاداب و زیبا باشد و از پیری زودرس نیز جلوگیری خواهد کرد.

 

دقت داشته باشید همانطور که توضیح دادیم از این نوشیدنی به میزانی که اعلتم شد مصرف نمایید و به هوای اینکه از اثرات و خواص آن بیشتر بهره مند شوید هیچگاه اقدام به مصرف بیش از اندازه این چای نکنید چرا که می تواند برای شما عوارضی همچون اسهال و تهوع و سردرد به همراه داشته باشد.

از خاصیت چای سبز می توان در کنرل فشار خون و کاهش میزان کلسترول بدن نیز یاد کرد. این نوشیدنی برای جلوگیری از ابتلا به بیسماری هیا سرطانی نیز بسیار مفید و موثر بوده و می تواند کلیه رادیکال های آزاد درون  خون را از بین ببرد. همچنین از ابتلا به ببیماری آلزایمر نیز جلویگری خواهد کرد.

اگرذ می خواهید دچار بیماری های قلبی و عروقی نشوید و اگر می خواهید از بیماری هایی همچون پاریکنسون و بیماری های مفصلی در امان باشید توصیه ما به شما نوشیدن این گیاه جادویی می باشد.

 

 

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :