قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

خرید اینترنتی انواع دمنوش لاغری و چای سبز

فروشگاه خرید دمنوش های لاغری و انواع چای سبز

051-0000000 شنبه تا چها شنبه ساعت 9 تا 17
پنجشنبه ها 9 تا 14

رابطه چای سبز و لاغری چیست ؟

یکی از دم نوش هایی که این روزها سر و صدای زیاید به پا کرده و افراد زیاید به منظور کاهش وزن و لاغری از آن استفاده می کنند چای کرفس است. این نوشیدنی با خواص بی نظیری که دارد می تواند خیلی زود برای شما وزن ایده آلاتان را به همراه داشته باشد.اما رابطه چای سبز و لاغری در چیست و چگونه است که این نوشیدنی می تواند چنین خاصیتی را به همراه داشته باشد؟ اگر می خواهید در این مورد اطلاعات بیشتری به دست آورید پیشنهاد می کنیم در ادامه همین مطالب با سایت تهران چای همراه باشید :

چای سبز و لاغری رابطه ای مستقیم و تنگاتنگ با یکدیگر دارند. شما با نوشیدن این گیاه می توانید میزان سوخت و ساز بدن خود را به میزان قابل توجهی بالا ببرید و در عین حال میزان اشتهای خود را کاهش دهید. خبو زمانیکه این اتفاق در بدن انسان رخ می دهد مشخص است که پس از یک دوره می تواند شاهد کاهش وزن خود باشد. چای سبز با وجود موادی به نام کاتپین می توان به طرز قابل ملاحضه میزان سوخت و ساز بدن را بالا برده و این بهترین فرصت است تا بافت های انباشته شده چربی شما از بین بروند.

اما یکی از مشکلاتی که معمولا افراد چاق دارند این است که انها همیشه اشتهای خوبی برای خوردن دارند و اگر بتوان این میل را در آنها کنترل کرد تقریبا می توان گفت به موفقیت بزرگی می توان دست یافت. از خواصی چای سبز کنترل اشتها است و شما اگر بتوانید به صورت روزانه و منظم در یک دوره بلند مدت اقدام به مصرف این نوشیدنی نمایید قطعا در ادامه شاهد کاهش اشتهای خود نیز خواهید بود.

پس به طور خلاصه می توان اینگونه عنوان کرد که رابطه چای سبز و لاغری در دو چیز خلاصه می شود :

افزایش سوخت و ساز بدن

کاهش میزان اشتها

رابطه چای سبز و لاغری

 

فرصت طلایی برای خرید چای سبز لاغری با تخفیف طلایی ( با دقت مطالعه نمایید )

همانطور که می دانید نوشیدنی چای سبز ۵۰۴۰ دارای خواص گوناگونی است و افراد مختلف برای مقاصد گوناگون اقدام به تهیه این دمنوش گیاهی می کنند.

عزیزانی که  هدفشان از خرید چای سبز تیما ۵۰۴۰ لاغری و کاهش وزن است باید در نظر بگیرند که می بایست طی یک دوره سه ماهه تا شش ماهه اقدام به مصرف این نوشیدنی نمایند. به همین منظور ما برای رفاه حال شما برای خرید های بیش از یک بسته تخفیف ویژه ای را در نظر گرفته ایم. که در زیر می توانید توضیحات آنرا مشاهده نمایید.

خرید ۱ بسته چای دم کردنی ( بدون تخفیف) با قیمت ۲۸ هزار تومان ( برای خرید یک بسته تنها با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگیرید )

خرید ۱ بسته چای کیسه ای صد تایی ( بدون تخفیف) با قیمت ۳۲ هزار تومان ( برای خرید یک بسته تنها با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگیرید)

خرید پکیج لاغری دوره سه ماهه چای ۵۰۴۰ شامل ۳ بسته دم کردنی همراه با تخفیف ویژه با قیمت  ۷۵۶۰۰ تومان (۸۴۰۰ تومان تخفیف خورده)( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره سه ماهه چای لاغری شامل ۳ بسته کیسه ای همراه با تخفیف ویژه با قیمت  ۸۶۴۰۰ تومان ( ۹۶۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره چهار ماهه شامل ۴ بسته دم کردنی همراه با تخفیف برنزی با قیمت  ۹۹ هزار تومان (۱۳۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره چهار ماهه شامل ۴ بسته چای کیسه ای  همراه با تخفیف برنزی با قیمت  ۱۱۰ هزار تومان (۱۸۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره پنج ماهه چای لاغری ۵۰۴۰ شامل ۵ بسته دم کردنی همراه با تخفیف نقره ای با  قیمت ۱۲۰ هزار تومان (۲۰۰۰۰ تومان تخفیف خورده) (مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴)

خرید پکیج لاغری ۵۰۴۰ دوره پنج ماهه شامل ۵ بسته چای کیسه ای همراه با تخفیف نقره ای با قیمت ۱۳۸ هزار تومان (۲۲۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴)

خرید پکیج لاغری دوره شش ماهه شامل ۶ بسته دم کردنی همراه با تخفیف طلایی با  قیمت ۱۴۴ هزار تومان (۲۴۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید = ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره شش ماهه شامل ۶ بسته چای کیسه ای همراه با تخفیف طلایی با  قیمت  ۱۴۹ هزار تومان (۴۲۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید = ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

 

چای سبز دم کردنی ۵۰۴۰ جدا زا خواص چربی سوزی که دارد دارای ده ها خواص دیگر است که شاید دانستن انها برایتان جالب هم باشد. از مهمترین خواص این نوشیدنی گوارا می توان به کنترل می توان فشار خون اشاره کرد. این نوشیدنی با کاهش چربی خون و با ماهش میزان قند خون به خبوی می تواند از پس این مورد بر آید و در واقع شما را از ابتلا به بمیاریهای قلبی و عروقی در امان نگه خواهد داشت.

در ضمن اگر کمی آبلیمو به چای سبز لاغری خود اضافه کنید خواهید دی که تاثیرات کاهش وزن ان به مراتب بیشتر از قبل نیز خواهد شد.شما می بایست در طی روز به یمزان ۳ الی ۵ فنجان از این نوشیدنی جادویی را دم کرده و میل نمایید. بهترین زمان مصرف معمولا دو ساعت بعد از هر وعده غذایی می باشد که با این روش در واقع هیچگونه خللی در جذب مواد مغذی  غذاهایتان نیز ایجاد نخواهد شد.

در ضمن روش دم کردن این نوع چای کمی با چای معمولی متفاوت است و اصلا نیازی نیست که قوری حاوی چای سبز لاغری را بروی دمای کتری و یا شعله مستقیم قرار دهید. کافیست تا بعد از اینکه آبجوش را به آن اضافه کردید بین ۳ الی ۵ دقیقه صبر کرده و سپس می توانید با خیال آسوده چای خود را میل نمایید.

چای سبز و لاغری زمانیکه بتوانید از یک رژیم خوب  غذایی در کنار انها استفاده نمایید بیشتر نمود پیدا خواهد کرد و تاثیرات انرا به طور واضح تری می توانید مشاهده نمایید.در ضمن اگر بتوایند در طی دوره ای که قصد مصرف این چای را دارید کمی بر فعالیت بدنی خود بیافزایید خواهید دید که چقدر سریع تر می توانید به نتیجه لازم دست یابید.

از این پس به جای نوشیدن قهوه در صبح می توانید این عادت بد را کنار گذاشته و کمی از این نوشیدنی گیاهی جایگزین آن کنید.بهتر است در طی روز و حتی در محل کار خود نوشیدن ان فراموش نشود تا بتوانید از حداکثر خاصیت چای سبز به نفع خود استفاده نمایید.

اما اگر قصد تهیه این محصول را دارید حتما شماهده کرده اید که برندهای مختلفی اقدام به ارائه ان نموده اند و شاید کمی انتخاب را برای شما دشوار کرده باشد.ما امروز به معرفی یکی از بهترین  محبوب ترین برندهای این محصول در بازار می پردازیم. نام این برند تیما است. شما بارها و بارها تبلیغات چای تیما را حتما در تلویزیون مشاهده کرده اید. محصول فوق با ترکیبات بی نظیری که دارد توانسته خیلی زود گوی سبقت را از دیگر برندها ربوده و در سطر بهترین محوصل لاغری گیاهی قرار گیرد.

چای سبز تیما دارای ترکیبات کاملا گیاهی به شرح زیر می باشد :

زیره

زعفران

به لیمو

کاسیا

چای سبز

اولانگ

چای سبز و لاغری

همه این گیاهان با هم ترکیبی بی نظیر را بوجود اورده اند  که علاوه بر لاغری ده ها خواص مفید دیگر به این نوشیدنی افزوده اند. در ضمن وجود چنین ترکیبی باعث شده است تا طعم و رنگ بسیار دلچسبی به نوشیدنی دهند وشما از نوشیدن ان نهایت لذت را خواهید برد.

اما اگر به فکر تهیه این محصول هستید می توانید همین الان از طریق فروشگاه ا به یکی زا روش های زیر اقدام به خرید این کالا نمایید :

کافیست تا بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

می توانید همین الان  با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس گرفته و از این طریق اقدام به خرید محصول نمایید.

همچنین می توانید  مشخصات پستی خود از قبیل : ادرس کامل پستی + کد پستی + نام محصول + نام گیرنده را به شماره بالا پیامک دهید.

 

در مورد رابطه چای سبز و لاغری ذکر این نکته بسیار مهم اس که بسیاری به خاطر داشتن چنین خاصیتی در این گیاه در مصرف آن زیاده روی می کنند. باید خدمتتان عرض کنیم زیاده روی در نوشیدن و مصرف این گیاه می تواند برای شما عورض جانبی مختلفی به همراه داشته باشد. عوارضی همچون سر درد- اسهال و اختلال در سیستم گوارشی و…

 

شما اگر واقعا می خواهید از از خواص چای سبز و لاغری بیشترین استفاده را ببرید تنها به همان اندازه که رد بالا توصیه کردیم نسبت به دم کردن و نشویدن ان اقدام کنید و سعی کنید با توجه به روشی که برای دم کردن این گیاه توضیح دادیم دقیقا به همان روش عمل نمایید.

 

 

 

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :