بهترین زمان خوردن چای سبز برای لاغری از نگاه محققین

شاید تا همین چند سال پیش کسی تا این حد به این دم نوش گیاهی پر خاصیت توجه نکرده بود و نمی دانست که با نوشیدن منظم و روزانه ان چقدر می توان خواص چای سبز را برای بخش ای مختلف بدن دریافت کرد. اما خوشبختانه این روزها با توجه به گسترش فضای مجازی و اطلاع رسانی آسان شاهد هستیم که تقریبا اکثر افراد با فواید چای سبز آشنا شده اند و بسیاری علاقه مند به مصرف این نوشیدنی می باشند و بسیاری دیگر نیز انرا در برنامه سبد غذایی خانوار خود قرار داده اند.در این بخش از سایت تهران چای می خواهیم در مورد بهترین زمان خوردن چای سبز برای لاغری صحبت کنیم و به شما بگوییم که چگونه می توان بیشترین خاصیت را از این نوشیدنی جادویی دریافت کرد.

طبق بررسی های به عمل آمده محققین متوجه شده اند که زمان خوردن چای سبز باید حدودا ۲ ساعت قبل و یا بعد از هروعده غذایی باشد , با این روش شما بدون اینکه هیچگونه خللی در روند جذب مواد مغذی غذایتان ایجاد شود می توانید بیشترین خاصیت ممکن را از این نوشیدنی جادویی دریافت نمایید. البته در برخی اط تحقیقات به عمل آمده نشان داده شده است که چنانچه چای سبز را بلافاصله بعد از هر وعده غذایی میل نمایید باعث خواهد شد تا روند جذب چربی ها بسیار کاهش یابد و این می تواند منجر به کاهش وزن شما شود. اما از طرف چون ممکن است در روند جذب آهن بدن خللی ایجاد کند برای همین است که توصیه کرده اند سعی شود تا دو ساعت فاصله میان نوشیدن چای سبز کرفس با وعده های غذایی شما وجود داشته باشد.

اما گیاهی که در پکیج لاغری ۵۰۴۰ به کار رفته در واقع همان گیاه چای سیاه است  و تفاوت اصلی آنها در نحوه فرآوری و تهیه و تولید انها می باشد. در مدل سیاه عمل تخمیر بروی برگ های گیاه صورت گرفته و رنگ آنها تیره می شود و بسیاری از خواص بی نظیر آن بعد از این عمل تخمی ر کاهش می باید و یا ازبین می رود.اما در محصول چای لاغری چون عمل تخمیر رخ نداده و برگ ها به صورت کاملا طبیعی خشک می شوند کلیه خاصیت چای سبز درون برگ ها حفظ شده و شما می توانید بیشترین خواص را از انها دریافت نمایید.

بهترین زمان خوردن چای سبز برای لاغری

 

فرصت طلایی برای خرید چای سبز لاغری با تخفیف طلایی ( با دقت مطالعه نمایید )

همانطور که می دانید نوشیدنی چای سبز ۵۰۴۰ دارای خواص گوناگونی است و افراد مختلف برای مقاصد گوناگون اقدام به تهیه این دمنوش گیاهی می کنند.

عزیزانی که  هدفشان از خرید چای سبز تیما ۵۰۴۰ لاغری و کاهش وزن است باید در نظر بگیرند که می بایست طی یک دوره سه ماهه تا شش ماهه اقدام به مصرف این نوشیدنی نمایند. به همین منظور ما برای رفاه حال شما برای خرید های بیش از یک بسته تخفیف ویژه ای را در نظر گرفته ایم. که در زیر می توانید توضیحات آنرا مشاهده نمایید.

خرید ۱ بسته چای دم کردنی ( بدون تخفیف) با قیمت ۲۸ هزار تومان ( برای خرید یک بسته تنها با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگیرید )

خرید ۱ بسته چای کیسه ای صد تایی ( بدون تخفیف) با قیمت ۳۲ هزار تومان ( برای خرید یک بسته تنها با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگیرید)

خرید پکیج لاغری دوره سه ماهه چای ۵۰۴۰ شامل ۳ بسته دم کردنی همراه با تخفیف ویژه با قیمت  ۷۵۶۰۰ تومان (۸۴۰۰ تومان تخفیف خورده)( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره سه ماهه چای لاغری شامل ۳ بسته کیسه ای همراه با تخفیف ویژه با قیمت  ۸۶۴۰۰ تومان ( ۹۶۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره چهار ماهه شامل ۴ بسته دم کردنی همراه با تخفیف برنزی با قیمت  ۹۹ هزار تومان (۱۳۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره چهار ماهه شامل ۴ بسته چای کیسه ای  همراه با تخفیف برنزی با قیمت  ۱۱۰ هزار تومان (۱۸۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره پنج ماهه چای لاغری ۵۰۴۰ شامل ۵ بسته دم کردنی همراه با تخفیف نقره ای با  قیمت ۱۲۰ هزار تومان (۲۰۰۰۰ تومان تخفیف خورده) (مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴)

خرید پکیج لاغری ۵۰۴۰ دوره پنج ماهه شامل ۵ بسته چای کیسه ای همراه با تخفیف نقره ای با قیمت ۱۳۸ هزار تومان (۲۲۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴)

خرید پکیج لاغری دوره شش ماهه شامل ۶ بسته دم کردنی همراه با تخفیف طلایی با  قیمت ۱۴۴ هزار تومان (۲۴۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید = ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره شش ماهه شامل ۶ بسته چای کیسه ای همراه با تخفیف طلایی با  قیمت  ۱۴۹ هزار تومان (۴۲۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید = ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

 

پس متوجه شدیم که بهترین زمان خوردن چای سبز برای لاغری در فاصله دو ساعت قبل و بعد از هر وعده غذایی است , اما در مورد دیگر خواص بی نظیر این گیاه می توان توضیحات زیر را ارائه کرد :

اولین و مهم ترین خاصیت این گیاه شاید همان بحث کاهش چربی ها و لاغری باشد.بسیاری از فاراد جامعه فقط و فقط به خاطر این خاصیت چای سبز است که اقدام به تهیه آن می کنند و توقع دارند تنها با نوشیدن آنبتواننددر مدت زمان کوتاهی به نتیجه لازم دست یابند.اما این تصور که تنها با نوشیدن  این چای بتوانید به وزن ایده آل خود دست یابید کاملا غلط است.شما باید حتما در طی دوره ای که می خواهید اقدام به مصرف چای سبز لاغری نمایید از رژیم غذایی مناسبی هم استفاده کنید و هم اینکه میزان فعالیت بدنی خود را افزایش دهید.

در زمان خوردن چای سبز باید دقت کنید که روزانه به یمزان ۳ تا ۵ فنجان از این نوشیدنی را رد برنامه غذایی خود قرار دهید و هرگز برای رسیدن به نتیجه بهتر اقدام به مصرف بیش از اندازه ان نکنید. این نوشیدنی و هر چیزی دیگری را اگر قرار باشد بیش از اندازه استافده کنید ممکن است برای شما عوارض جانبی به همراه داشته باشد. از عوارض احتمالی مصرف بیش از اندازه این گیاه می توان به سر درد و اسهال و اختلال در سیستم گوارشی بدن اشاره کرد.

 

اام با هم در این بخش می خواهیم به معرفی یکی از برترین برندهای تولید کننده این نوشیدنی بپردازیم.این بنرد چیزی نیست جز برند تیما. چای تیما این روزها در تلویزیون و در سایت های مختلف تبلیغ می شود و خوشبختانه توانسته مورد استقبال خوب مردم نیز قرار گیرد. از دلایلی که باعث شده تا چای سبز تیما به نسبت سایر محصولات مشابه از اقبلا بهتری در خرید برخوردار باشد شاید طعم و عطر و نوع ترکیبات گیاهی است که در این نوشیدنی مورد استفاده قرار گرفته است .

شما در چای لاغری تیما می توانید گیاهانی همچون :

زعفران

زیره

کاسیا

اولانگ

به لیمو

را بیابید و این یکی از بهترین ترکیباتی است که می تواینم برای این نوشیدنی در نظر بگیریم. برای تهیه این محصول همین الان می توانید از طریق فروشگاه ما به یکی از روش های زیر اقدام به خرید نمایید :

کافیست تا برای خرید چای سبز بروی دکمه خرید پستی که در زیر امده کلیک کرده وسفارش خود را براحتی ثبت نمایید.

می توانید به صورت تلفنی با شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس گرفته و سفارش خود را از این طریق ثبت نمایید.

همچنین می توانید با ارسال یک پیامک مشخصات خود را به شماره بالا ارسال کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

آدرس + کد پستی + نام گیرنده+ نام محصول را را برایمان ارسال کنید.

زمان خوردن چای سبز

اما در مورد دیگر خواص این گیاه جادویی می توان ضد سرطان بودن این گیاه اشاره کرد. وجود مواد انتی اکسیدان بسیار قوی در برگ های این گیاه می تواند به خوبی در مقابل انواع سرطان ها مقابله کرده و به حذف رادیکال های آزاد درون خون کمک  فراونی کند. وجود این رادیکال های آزاد معمولا علت عمده پیدایش بیماری سرطان رد افراد است.زمان خوردن چای سبز برای اینکه بتواینم از این خاصیت ضد سرطان بودن ان به بهترین شکل ممکن استفاده نماییم مانند بالا و دو ساعت قبل و بعد از هر وعده غذایی است.

 

اما در بالا در مورد بهترین زمان خوردن چای سبز برای لاغری صحبت کردیم اما در همان که شما به منظور کاهش وزن این نوشیدنی را میل می نید باید بدانید که تاثیرات بسیار زیادی هم در جوانی و شادابی پوست شما به همراه خواهد داشت و می تواند از پیری زودرس پوستتان به خوبی جلوگیری نماید.توصیه شده است روزانه بین ۳ تا ۵ فنجان از این نوشیدنی بسیار گوارار براری دریافت خواص بی نظیر آن میل نمایید.

بهترین زمان خوردن چای سبز برای لاغری

افرادی که دچار بیماری های چربی خون و فشار خون هستند می توانند با مصرف منظم و روزانه این نوشیدنی تا حد زیادی به کاهش میزان کلسترول خون خود کمک نمایند. همچنین این چای می تواند تا حد زیادی میزان فشار خون شما را نیز کنترل و در سطح نرمال نگه دارد.

 

نوشیدن چای سبز لاغری علاوه بر اینکه برای شما کاهش وزن را می تواند به همراه داشته باشد در واقع در مقابل پوسیدگی های دهان  دندان نیز می تواند به عنوان یک عامل بسیار موثر مورد استفاده قرار گیرد.

اگر دوست دارید تا در میانسالی و کهنسالی دچار بیماری آلزایمر نشوید پس از همین الان اقدام به مصرف منظم و روازنه این نوشیدنی نمایید.این نوشیدنی می تواند  به خوبی سلول های مغزی شما را  تقویت و تحریک نماید و مانع از بروز بیماری هایی همچون آلزایمر شود.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *