قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

خرید اینترنتی انواع دمنوش لاغری و چای سبز

فروشگاه خرید دمنوش های لاغری و انواع چای سبز

051-0000000 شنبه تا چها شنبه ساعت 9 تا 17
پنجشنبه ها 9 تا 14

مزایای چای سبز چیست و به درد چه کسانی می خورد ؟

یکی از نوشیدنی هایی که این روزها توجه خاصی به ان شده است چای سبز می باشد. از مهمترنی علت های این موضوع را می توان به خواص و مزایای بی نظیر این گیاه اشاره کرد که برای طیف وسیعی از افراد می تواند بسیار مفید واقع شود.در این بخش از سایت تهران چای می خواهیم در مورد قیمت چای سبز تیما و  مزایای چای سبز برای شما بیشتر بگوییم تا به طور کامل با این نوشیدنی گیاهی آشنا شوید , پس در ادامه با ما همراه باشید :

از فواید چای سبز می توان به ده ها مورد مختلف اشاره کرد که یکی از مهمترین آنها پیشگیری از حملات قلبی می باشد . در واقع این نوشیدنی می تواند خطر ابتلا به انواع سکته ها را کاهش دهد. شما با مصرف روزانه دم نوش فوق می توانید به میزان قابل توجهی کلسترول خون  خود را کاهش دهید و همین امر موجب خواهد شد تا از ابتلا به بیماری های قلبی در امان باشید.

از دیگر خاصیت چای سبز می توان به ضد سرطان بودن آن اشاره کرد.وجود مواد آنتی اکسیدان بسیار قوی در این گیاه باعث شده تا عامل مهمی در پیشگیری از ابتلا به انواع بیماری های سرطانی شناخته شود.با نوشیدن این گیاه آنتی اکسیدان های آن وارد جریان خون شده و رادیکال های آزاد موجود که مهمترین علت سرطان می باشند را از ابین خواهند برد.

مزایای چای سبز

 

فرصت طلایی برای خرید چای سبز لاغری با تخفیف طلایی ( با دقت مطالعه نمایید )

همانطور که می دانید نوشیدنی چای سبز ۵۰۴۰ دارای خواص گوناگونی است و افراد مختلف برای مقاصد گوناگون اقدام به تهیه این دمنوش گیاهی می کنند.

عزیزانی که  هدفشان از خرید چای سبز تیما ۵۰۴۰ لاغری و کاهش وزن است باید در نظر بگیرند که می بایست طی یک دوره سه ماهه تا شش ماهه اقدام به مصرف این نوشیدنی نمایند. به همین منظور ما برای رفاه حال شما برای خرید های بیش از یک بسته تخفیف ویژه ای را در نظر گرفته ایم. که در زیر می توانید توضیحات آنرا مشاهده نمایید.

خرید ۱ بسته چای دم کردنی ( بدون تخفیف) با قیمت ۲۸ هزار تومان ( برای خرید یک بسته تنها با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگیرید )

خرید ۱ بسته چای کیسه ای صد تایی ( بدون تخفیف) با قیمت ۳۲ هزار تومان ( برای خرید یک بسته تنها با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگیرید)

خرید پکیج لاغری دوره سه ماهه چای ۵۰۴۰ شامل ۳ بسته دم کردنی همراه با تخفیف ویژه با قیمت  ۷۵۶۰۰ تومان (۸۴۰۰ تومان تخفیف خورده)( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره سه ماهه چای لاغری شامل ۳ بسته کیسه ای همراه با تخفیف ویژه با قیمت  ۸۶۴۰۰ تومان ( ۹۶۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

 

خرید پکیج لاغری دوره چهار ماهه شامل ۴ بسته دم کردنی همراه با تخفیف برنزی با قیمت  ۹۹ هزار تومان (۱۳۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره چهار ماهه شامل ۴ بسته چای کیسه ای  همراه با تخفیف برنزی با قیمت  ۱۱۰ هزار تومان (۱۸۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره پنج ماهه چای لاغری ۵۰۴۰ شامل ۵ بسته دم کردنی همراه با تخفیف نقره ای با  قیمت ۱۲۰ هزار تومان (۲۰۰۰۰ تومان تخفیف خورده) (مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴)

خرید پکیج لاغری ۵۰۴۰ دوره پنج ماهه شامل ۵ بسته چای کیسه ای همراه با تخفیف نقره ای با قیمت ۱۳۸ هزار تومان (۲۲۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴)

خرید پکیج لاغری دوره شش ماهه شامل ۶ بسته دم کردنی همراه با تخفیف طلایی با  قیمت ۱۴۴ هزار تومان (۲۴۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید = ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره شش ماهه شامل ۶ بسته چای کیسه ای همراه با تخفیف طلایی با  قیمت  ۱۴۹ هزار تومان (۴۲۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید = ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

 

از دیگر مزایای چای سبز می توان به چربی سوزی آن اشاره کرد.این خاصیت آنقدر مورد توجه قرار گرفته که بسیاری از افراد این نوشیدنی را با نام چای سبز لاغری می شناسند و برای همین منظور هم انرا تهیه و مورد استفاده قرار می دهند.شما می توانی با مصرف روزانه ۳ تا ۵ فنجان در طی یک دوره بلند مدت شاهد از بین رفتن بافت های انباشته شده چربی در بدن خود باشید. این گیاه با افزایش سوخت و ساز بدن  همچنین با کاهش اشتها می تواند برای شما تناسب اندام را به همراه داشته باشد.

یکی دیگر از خواص بی نظیر این نوشیدنی را می توان به تقویت معده و دفع سموم مختلف بدن دانست.چای لاغری همچنین برا تقویت حافظه می تواند بسیار مفید واقع شود و همواره پیشنهاد شده برای افرادی که دچار فراموشی هستند از این نوشیدنی استفاده کنند.از دیگر خاصیت های این گیاه جادویی درمان افسردگی است.این نوشیدنی می تواند برای شما نشاط و سرزندگی را به ارمغان بیاورد.

اما افرادی که از مزایای چای سبز بیشترین استفاده می برند در میان آقایان و خانم ها این خانم هستند.معمولا خانم ها اگر بتوانند روزانه ۵ فنجان از این نوشیدنی میل کنند خود را از خطر ابتلا به بسیاری از بیماری ها در امان نگه خواهند داشت.

شاید بپرسید که تفاوت میان چای سیاه  چای سبز در چیست ؟ در واقع این دو نوع نوشیدنی از یک گیاه می باشند و تفاوت اصلی انها در نوع فرآوری است که بروی آنها صورت می گیرد. در مدل عمولی که در همه خانه ها یافت می شود عمل تخمیر بروی برگ های گیاه صورت خواهد گرفت  همین امر موجب تیرگی رنگ انها شده  بسیاری از خواص ان در حین این عمل کم  یا از بین خواهد رفت. و این در حالیست که چای سبز هیچگونه عمل تخمیری بروی ان انجام نخواهد شد و به صورت کاملا طبیعی برگ های ان خشک می شود و به همین دلیل رنگ سبز خود را حفظ خواهد کرد.

مزایای چای سبز

این نوشیدنی می تواند در مقابل پوسیدگی دندان ها نیز به کمک شما بیاید و از ایجاد هرگونه پلاک و پوسیدگی به خوبی جلوگیری نماید.

قلب شما با نوشیدن این گیاه از خطر ابتلا به انواع حملات قلبی در امان خواهد بود  این به خاطر وجود موادی خاص در درون برگ های این گیاه می باشد که به صورت علمی این مورد ثابت شده است.

اگر می خواهید میزان فشار خون خود را کنترل نمایید پیشنهاد می کنیم با مصرف روزانه و منظم چای سبز لاغری به این هدف برسید . نوشیدن منظم این گیاه می تواند تا ۴۶% از ابتلا به بیماری فشار خون موثر باشد.

اگر دوست دارید از خطر ابتلا به بیماری دیابت در امان باشید باز هم پیشنهاد ما نوشیدن چای سبز است. این نوشیدنی به میزان قابل توجهی می تواند میزان قند خون را کاهش داده و به خوبی از خطر ابتلا به دیابت شما را مصون نگه دارد.افزایش قدرت ایمنی بدن از جمله مزایای چای سبز به شمار می رود.

اما در میان محصولات متنوعی که در بازار یافت می شود یکی از بهترین های انها مربوط می شود به برند تیما.چای تیما با دارا بودن ترکیبی از چندین گیاه توانسته هخ طعم بسسیار بهترین به خود دهد و هخم دارای رنگ و بوی خاصی باشد و هم از لحاظ خواص دارویی بسیسار موثر تر و قوی تر عمل نماید.ترکیبات چای سبز تیما عبارتند از :

به لیمو

زعفران

زیره

کاسیا

اولانگ

مزایای چای سبز

شما برای خرید چای سبز تیما می توانید همین الان از طریق فروشگاه به یکی از روش های زیر اقدام به این کار نمایید :

کافیست تا بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.

می توانید برای تهیه چای لاغری تیما با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس گرفته و همین الان اقدام به ثبت سفارش نمایید.

همچنین می توانید مشخصات کامل پستی خود از قبیل : آدرس کامل پستی + کد پستی + نام گیرنده + نام محصول را به همین شماره پیامک دهید و از این طریق اقدام به خرید این محصول نمایید.

 

درباره مزایای چای سبز برایتان توضیحاتی را ارائه دادیم اما شاید بسیاری برای رسیدن به بیشترین تاثیر این گیاه اقدام به مصرف بیش از حد آن نمایند که این خود می تواند مشکلاتی را برای آنها ایجاد نماید. هیچگاه در هیچ چیز نباید زیاده روی کرد چرا که می تواند اثرات منفی داشته باشد

از جمله عوارضی که می تواند در مصرف زیاد چای سبز برای افراد بوجود آید ک خونی است. همچنین برای افرادی که داروهای خاصی مصرف می کنند اگر در نوشیدن این گیاه زیاده روی کنند می تواند موجب ایجاد تداخلات دارویی نیز شود.در ضمن مصرف بیش از اندازه این گیاه می تواند موجب کم خوای و ایجاد عصبانتی در افراد شود.همین این ها زمانی رخ خواهد داد که شما بخواهید خود سرانه  بیش زا اندازه اقدام به مصرف این نوشیدنی نمایید.

مزایای چای سبز

 

اما برای دم کردن صحیح این گیاه کافیست تا مقداری از چای لاغری تیما را درون قوری ریخته و آبجوش هم درون ان بریزید  و بعد از حدود ۵ دقیقه می توانید نوشیدنی خود ار یمل کنید و نیازی نیست اصلا آنرا در دمای کتری و یا شعله مستقیم قرار دهید.

 

 

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :