قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

خرید اینترنتی انواع دمنوش لاغری و چای سبز

فروشگاه خرید دمنوش های لاغری و انواع چای سبز

051-0000000 شنبه تا چها شنبه ساعت 9 تا 17
پنجشنبه ها 9 تا 14

آیا چای سبز لاغر میکند و باعث لاغری میشود ؟

یکی از مهمترین مسائلی که ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده مربوط می شود به اضافه وزن و اینکه چه راه حل عملی را می توان یافت که کمک کند شاهد کاهش وزن خود باشیم .در این بخش از سایت تهران چای می خواهیم در مورد اینکه آیا چای سبز باعث لاغری میشود یا خیر برای شما کمی صحبت کنیم.اگر دوست دارید بدانید می توانید با نوشیدن این گیاه جادویی وزن خود را کاهش دهید یا خیر پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید :

 

گیاه چای سبز در واقع همان گیاهی است که از ان چای سیاه تولید می وشد.اما چه تفاوتی در انها وجود دارد ؟ در واقع نوع فراوری و تولید نهایی این دو نوع چای با هم متفاوت است. در مدل معمولی که در همه خانه ها یافت می شود بروی برگ سبز گیاه عمل تخمیر صورت می گیرد و همین امر موجل تیره شدن رنگ گیاه شده و بسیاری از خواص چای سبز را از بین خواهد برد.اما در نمونه ای که ما انرا در بازار به عنوان چای سبز لاغری می شناسیم هیچگونه عمل تخمیری رخ نمی دهد و به صورت کاملا طبیعی برگ گیاه را خشک می کنند و همی امر موجب شده تا خاصیت های این گیاه از بین نرود و شما بتوانید از تمام خواص بی نظیر آن نهایت استفاده را ببرید.

چای سبز لاغر میکند

 

فرصت طلایی برای خرید چای سبز لاغری با تخفیف طلایی ( با دقت مطالعه نمایید )

همانطور که می دانید نوشیدنی چای سبز ۵۰۴۰ دارای خواص گوناگونی است و افراد مختلف برای مقاصد گوناگون اقدام به تهیه این دمنوش گیاهی می کنند.

عزیزانی که  هدفشان از خرید چای سبز تیما ۵۰۴۰ لاغری و کاهش وزن است باید در نظر بگیرند که می بایست طی یک دوره سه ماهه تا شش ماهه اقدام به مصرف این نوشیدنی نمایند. به همین منظور ما برای رفاه حال شما برای خرید های بیش از یک بسته تخفیف ویژه ای را در نظر گرفته ایم. که در زیر می توانید توضیحات آنرا مشاهده نمایید.

خرید ۱ بسته چای دم کردنی ( بدون تخفیف) با قیمت ۲۸ هزار تومان ( برای خرید یک بسته تنها با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگیرید )

خرید ۱ بسته چای کیسه ای صد تایی ( بدون تخفیف) با قیمت ۳۲ هزار تومان ( برای خرید یک بسته تنها با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگیرید)

خرید پکیج لاغری دوره سه ماهه چای ۵۰۴۰ شامل ۳ بسته دم کردنی همراه با تخفیف ویژه با قیمت  ۷۵۶۰۰ تومان (۸۴۰۰ تومان تخفیف خورده)( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره سه ماهه چای لاغری شامل ۳ بسته کیسه ای همراه با تخفیف ویژه با قیمت  ۸۶۴۰۰ تومان ( ۹۶۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

 

خرید پکیج لاغری دوره چهار ماهه شامل ۴ بسته دم کردنی همراه با تخفیف برنزی با قیمت  ۹۹ هزار تومان (۱۳۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره چهار ماهه شامل ۴ بسته چای کیسه ای  همراه با تخفیف برنزی با قیمت  ۱۱۰ هزار تومان (۱۸۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره پنج ماهه چای لاغری ۵۰۴۰ شامل ۵ بسته دم کردنی همراه با تخفیف نقره ای با  قیمت ۱۲۰ هزار تومان (۲۰۰۰۰ تومان تخفیف خورده) (مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴)

خرید پکیج لاغری ۵۰۴۰ دوره پنج ماهه شامل ۵ بسته چای کیسه ای همراه با تخفیف نقره ای با قیمت ۱۳۸ هزار تومان (۲۲۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴)

خرید پکیج لاغری دوره شش ماهه شامل ۶ بسته دم کردنی همراه با تخفیف طلایی با  قیمت ۱۴۴ هزار تومان (۲۴۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید = ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره شش ماهه شامل ۶ بسته چای کیسه ای همراه با تخفیف طلایی با  قیمت  ۱۴۹ هزار تومان (۴۲۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید = ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

 

اما برای شما عزیزانی که تصمیم گرفته با نوشیدن این گیاه بر اضافه وزن خود غلبه نمایید و شاهد کاهش بافت های چربی در بدن خود باشید باید بگوییم که نیاز است در طی یک دوره مشخص و به صورت منظم به مصرف این نوشیدنی بپردازید.دقت داشته باشید تنها نشویدن چای لاغری بدون هیچگونه برنامه ریزی نمی تواند برای شما اثر قابل ملاحضه ای را بر جای بگذارد و نیاز است تا حتما در ساعت های های خاص و در طی یک دوره بلند مدت این کار صورت پذیرد.

معمولا طبق تحقیقاتی که به عمل آورده اند بهترین زمان مصرف این نوع چای را ۲ ساعت بعد از هر وعده غذایی عنوان کرده اند.بله اگر بتوانید با یک برنامه ریزی دقیق اقدام به این کار نمایید می توان گفت که چای سبز لاغر میکند.

شما با مصرف این نوشیدنی بعد از هر وعده غذایی در فاصله دو ساعتی که رد بالا ذکر شد باعث خواهید شد تا به صورت کامل تمام اهن و مواد مغذی غذا در بدن جذب شود و نوشیدن چای هیچگونه خللی در نحوه و میزان جذب آنها بوجود نیاورد.

اما باید بدانید که تنها نمی توان به این جمله اکتفا کرد که چای سبز لاغر میکند و دیگر نیازی به هیچگونه کاری نمی باشد.اگر چنین باوری دارید باید بگوییم سخت در اشتباه هستید.شما باید در کنار نوشیدن این گیاه جادویی حتما از یک برنامه غذایی مناسب نیز استفاده نمایید. برنامه ای که تا جای ممکن چربی ها در ان کم شده و میزان مصرف میوه جات  سبزیجات در آن افزایش یابد.

آیا چای سبز باعث لاغری میشود

شما می توانید با رعایت یک برنامه غذایی خوب و در کنار آن با مصرف منظم این نوشیدنی شاهد کاهش وزن خوبی در بدن خود باشید.در کنار داشتن یک برنامه غذایی اگر بتوانید بر میزان فعالیت بدنی خود نیز بیافزایید و به نوعی میزان سوخت  ساز بدن را افزایش دهید مطمئن باشید که می توانید نتایج خوبی را از این چای لاغری دریافت نمایید.

اما جدا از بحث اینکه آیا چای سبز باعث لاغری میشود می توان به ده ها خواص بی نظیر این نوشیدنی اشاره کرد که اگر در مورد /انها بدانید قطعا دیگر تنها به منظور کاهش وزن اقدام به خرید این محصول نخواهید کرد.از مهمترین اثراتی که بعد از نوشیدن این چای گیاهی می توانید بدست اورید آرامش اعصاب است.جالب است بدانید یکی از مهمترین عواملی که در انسان باعث پرخوری خواهد شد وجود حالت های عصبی در طی روز است و اگر بتوانید بر میزان آرامش خود بیافزایید قطعا می توانید علاوه بر داشتن اعصابی راحت شاهد کاهش وزن خود نیز باشید.

گیاه چای تیما به دلیل وجود ماده ای به نام پلی فنول می تواند میزان چربی سوزی بدن شما را به مقدار قابل توجهی بالا ببرد و در واقع کمک بزرگی به از بین رفتن بافت انباشته چربی در بدن شما خواهد کرد.سعی کنید برای تاثیر گذاری بیشتر روزانه بین ۳ تا ۵ فنجان از این نوشیدنی جادویی میل نمایید.

اما سوالی که ممکن است بسیاری از فراد بپرشند ای است که آیا نوشیدن زیاد از حد این چای می تواند باعث ایجاد عوارضی در بدن ما شود ؟

در جواب باید بگوییم زیاده روی در هر چیزی می تواند مضر و خطرناک باشد و چای سبز لاغری هم از این قاعده مثتسنی نخواهد بود.بسیاری از افراد حال که فهمیده اند چای سبز لاغر میکند , فکر می منند اگر روزانه میزان زیاید زا این نوشیدنی را مصرف کنند حتما نتایج بهتری خواهند گرفت رد صورتیکه اصلا چنین چیزی امکان پذیر نخواهد بود.شما با مصرف بیش از حد این گیاه سبز ممکن است دچار حالات بی قراری و سردرد و یا اسهال شوید.

از دیگر فواید چای سبز را می توان در کنترل فشار خون عنوان کرد. وجود مواد انتی اکسیدان بسیار قوی در برگ های این گیاه می تواند به میزان قابل توجهی فشار خون را رد افراد کنترل کرده و کلسترول خون را کاهش دهد.

یکی دیگر از خواص بی نظیر این نوشیدنی در کنترل قند خون است.

چای سبز لاغر میکند

از دیگر خواص جادویی این گیاه می توان به افزایش سیستم ایمنی بدن اشاره کرد.با نوشیدن منظم و روزانه این چای می توانید میزان قدرت ایمنی بدن خود را افزایش داده و در مقابل بسیاری از بیماری ها خود را مصون نگه دارید.

اما اگر باز هم اگر سوال شما این است که آیا چای سبز باعث لاغری میشود باید بگوییم بله این نوشیدنی با افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش میزان اشتها و همچنین با ایجاد حس آرامش در افراد می تواند به خبوی میزان وزن شما را کاهش دهد.در ضمن شما یی که رد آستانه میانسالی هستید اگر دوست دارید تا پوستی شفاف و جوان داشته باشید پیشنهاد می نیم حتما به صورت روزانه به نوشیدن این چای روی آورید چرا که باعث خواهد شد تا پوست شما دیرت پیر شود و از چین و چروک ها در امان خواهید بود.

یکی از بهترین برندهایی که می توان در بازار برای این محصول یافت قطعا برند چای سبز تیما است. شما با محصولات تیما می توانید طعمی متفاوت و گوارا را زا چای سبز تجربه کنید چرا که در ترکیبات این محصول گیاهانی همچون زعفران-زیره-کاسیا-به لیمو وجود داشته و هر کدام دارای خواص بسیار بی نظیری در نوع خود هستند.

برای خرید چای سبز تیما می توانید همین الان به یکی از روش های زیر اقدام به تهیه این محصول ارزشمند نمایید :

بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

می توانید جهت خرید تلفنی همین الان با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس گرفته وسفارش خود را ثبت نمایید.

می توانید مشخصات خود از قبیل ادرس کامل پستی+ کد پستی + نام محصول + نام گیرنده را به شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ پیامک دهید و از این روش برای خرید کالای مورد نظرتان اقدام نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :