رژیم لاغری چای سبز چگونه امکان پذیر است ؟

این روزها برای کاهش وزن و لاغری رژیم های مختلفی را می توان یافت که هر کدام دارای خصوصیات خاص خود هستند. اما در این بخش از سایت تهران چای می خواهیم به شما علاقه مندان به کاهش وزن رژیم لاغری چای سبز را آموزش دهیم که می تواند در نوع بسیار بی نظیر و خاص باشد. در واقع شما با نوشیدن منظم و با  برنامه  این چای می توانید در طی یک دوره شاهد کاهش وزن خود باشید. اما برای ردیافت اطلاعات بیشتر در این رمود پیشنهاد می کنیم در ادامه همین مطلب همراه ما باشید :

یکی از دم نوش های گیاهی که این روزها همه از ان صحبت می کنند چیزی نیست جز همین چای سبز لاغری. تاثیرات قابل توجهی که این نوع چای بر کاهش وزن افراد دارد باعث شده تا اخبار زیادی در مورد آن در رسانه ها و سیات های مختلف مشاهده کنیم.اما نته ای که قبال توجه است باید بدانید شما تنها با کمک چای ۵۰۴۰ نمی توانید به وزن ایده آل خود دست یابید و برا یانکه بتوانید از این طریق نتیجه لازم را کسب کنید حتما نیاز دارید تا با یک برنامه ریزی دقیق و منظم این کار صورت گیرد تا نتیجه لازم را بتوانید بدست آورید.

رژیم لاغری چای سبز

 

فرصت طلایی برای خرید چای سبز لاغری با تخفیف طلایی ( با دقت مطالعه نمایید )

همانطور که می دانید نوشیدنی چای سبز ۵۰۴۰ دارای خواص گوناگونی است و افراد مختلف برای مقاصد گوناگون اقدام به تهیه این دمنوش گیاهی می کنند.

عزیزانی که  هدفشان از خرید چای سبز تیما ۵۰۴۰ لاغری و کاهش وزن است باید در نظر بگیرند که می بایست طی یک دوره سه ماهه تا شش ماهه اقدام به مصرف این نوشیدنی نمایند. به همین منظور ما برای رفاه حال شما برای خرید های بیش از یک بسته تخفیف ویژه ای را در نظر گرفته ایم. که در زیر می توانید توضیحات آنرا مشاهده نمایید.

 

خرید ۱ بسته چای دم کردنی ( بدون تخفیف) با قیمت ۲۸ هزار تومان ( برای خرید یک بسته تنها با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگیرید )

خرید ۱ بسته چای کیسه ای صد تایی ( بدون تخفیف) با قیمت ۳۲ هزار تومان ( برای خرید یک بسته تنها با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگیرید)

خرید پکیج لاغری دوره سه ماهه چای ۵۰۴۰ شامل ۳ بسته دم کردنی همراه با تخفیف ویژه با قیمت  ۷۵۶۰۰ تومان (۸۴۰۰ تومان تخفیف خورده)( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره سه ماهه چای لاغری شامل ۳ بسته کیسه ای همراه با تخفیف ویژه با قیمت  ۸۶۴۰۰ تومان ( ۹۶۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

 

 

 

خرید پکیج لاغری دوره چهار ماهه شامل ۴ بسته دم کردنی همراه با تخفیف برنزی با قیمت  ۹۹ هزار تومان (۱۳۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره چهار ماهه شامل ۴ بسته چای کیسه ای  همراه با تخفیف برنزی با قیمت  ۱۱۰ هزار تومان (۱۸۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره پنج ماهه چای لاغری ۵۰۴۰ شامل ۵ بسته دم کردنی همراه با تخفیف نقره ای با  قیمت ۱۲۰ هزار تومان (۲۰۰۰۰ تومان تخفیف خورده) (مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴)

خرید پکیج لاغری ۵۰۴۰ دوره پنج ماهه شامل ۵ بسته چای کیسه ای همراه با تخفیف نقره ای با قیمت ۱۳۸ هزار تومان (۲۲۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴)

خرید پکیج لاغری دوره شش ماهه شامل ۶ بسته دم کردنی همراه با تخفیف طلایی با  قیمت ۱۴۴ هزار تومان (۲۴۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید = ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره شش ماهه شامل ۶ بسته چای کیسه ای همراه با تخفیف طلایی با  قیمت  ۱۴۹ هزار تومان (۴۲۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید = ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

 

 

برای اینکه از رژیم لاغری چای سبز بتوانید بیشترین نتیجه را دریافت کنید باید به چند نکته زیر توجه نمایید :

مصرف روزانه و منظم این نوشیدنی

مقدار مصرف مشخص شده در طی روز

افزایش فعالیت بدنی

استفادهاز یک رزِم غذایی مناسب در کتار آن

 

شما باید بتوانید به صورت روزانه اقدام به مصرف چای لاغری نمایید تا بتوانید در یک دوره بلند مدت نتیجه آنرا مشاهده کنید. همچنین شما باید میزان مصرف روزانه تان دقیقا مشخص باشد. طبق تحقیقات بهترین میزان مصرف بین ۳ تا ۵ فنجان در طی روز است.

در کنار این نوشیدنی جادویی باید بتوانید میزان فعالیت بدنی خود را افزایش دهید. این نوشیدنی به خودی خود میزان سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد و شما نیز اگر بتوانید فعالیت بدنی را کمی  افزایش دهید می توانید بهترین نتیجه لازم را از این طریق دریافت کنید.

رژیم لاغری چای سبز

زمانیکه شما چای سبز لاغری را مصرف میکنید خواهید دید که یمزان اشتهای شما کاهش می باید و اگر از این فرصت استفاده کنید و در کنار آن یک رژیم غذایی خوب هم استفاده کنید تاثیرات لاغری این نوع رژیم چندین برابر خواهد شد.

اما سوالی که بسیاری از افراد می پرسند این است که برای استفاده از رژیم لاغری چای سبز چه زمانی اقدام به نوشیدن ان نماییم ؟

طبق تحقیقات به عمل امده مشخص شده است برای اینکه در جذب مواد معدنی و آهن غذا خللی ایجاد نشود بهتر است ۲ ساعت قبل  یا بعد از هر وعده غذایی اصلی اقدام به نوشیدن این گیاه جادویی نمایید.

 

 

بهترین و معتبر ترین برند تولید کننده چای سبز دم کردنی در بازار کدام است ؟

محصولات مختلفی را می توان در این زمینه یافت اام بی شک یکی از برندهایی که توانسته نظر مثبت مردم را به خود جلب نماید برند چای تیما است. چای سبز تیما با دارا بودن عطر و طعم خاص خود توانسته در سبد غذایی بسیاری از خانوارهای ایرانی خود را جای دهد.این طعم و عطر خوب ناشی از ترکیباتی بسیار ویژه ای است که در تولید این چای به کار رفته است. شما با تهیه چای تیما نوشیدنی را دریافت خواهید کرد که حاوی مواد زیر می باشد :

کاسیا

زعفران

زیره

اولانگ

به لیمو

این گیاهان هر کدام به تنهایی درای ده ها خواص بی نظیر درمانی و دارویی هستند و ترکیب آنها با گیاه چای سبز از این نوشیدنی یک معجون جادویی بوجود آورده است.

برای تهیه این محصول همین الان می توانید از طریق فروشگاه ما به یکی از روش های زیر اقدام به خرید چای سبز مورد نظرتان نمایید :

کافیست تا بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

کافیست تا با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس گرفته و از این طرق سفارش خود را ثبت نمایید.

می توانید مشخصات کامل پستی خود را از قبیل : آدرس پستی + کد پستی + نام محصول + نام گیرنده را به شماره بالا پیامک دهید و سفارش خود را ثبت نمایید.

اما از دیگر فواید چای سبز که می توان انرا در رژِیم لاغری چای سبز دریافت نمود این است که این نوشیدنی می تواند به میزان قابل توجهی استرس و هیجان را زا ما دور کند. جالب است بدانید یکی از دلایل پرخوری در بسیاری از افراد وجود همین حالت استرس و هیجان است و اگر بتوان آنرا کنترل کرد می توان نتایج خوبی را بدست آورد.

در واقع چای لاغری تیما با فازایش میزان سوخت و ساز بدن می تواند در دراز مدت به شکل قابل توجهی در درمان چاقی ما موثر واقع شود.

اما بسیاری از افراد به خاطر اینکه از خواص چای سبز بیشترین استافده را داشته باشند سعی می کنند بیش از حد اقدام به نوشیدن ان نمایند که این خود می تواند برای انها عوارضی را به همراه داشته باشد . دقت نمایید رژیم لاغری چای سبز  با زیاد نوشیدن این گیاه نمی تواند برای شما کاهش وزن بیشتری را به همراه داشته باشد و تنها به همان میزانی که رد بالا  توضیح دادیم باید در طی روز اقدام به نوشیدن این گیاه نمایید.

رژیم لاغری چای سبز

عوارض احتمالی زیاد نوشیدن این نوع چای میتواند مواردی همچون : سردرد – اسهال-  اختلال در دستگاه گوارش باشد.

 

اما جالب است بدانید که شما اگر از چای سبز به عنوان  یک معجون لاغری استفاده نمایید جدا از اینکه می تواند در کاهش چربی شما موثر باشد در کنار ان ده خاصیت دیگر برای شما نیز به همراه خواهد داشت که در زیر به برخی از این خواص اشاره کرده ایم :

کنترل میزان فشار خون

کاهش میزان کلسترول بدن

کنترل قند خون

ضد سرطان بودن این گیاه

جوانی و شادابی پوست

مبارزه با بیماری آلزایمر و تقویت حافظه

تقویت سیستم دفاعی بدن

برطرف کردن افسردگی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دمنوش گیاهی لاغری دکتر سینا , دمنوش قهوه سبز , بهترین داروی گیاهی برای دیابت , چای کرفس  ۵۰۴۰ , قهوه سبز ۱۱۱ , دمنوش دربند , دمنوش گیاهی برای ارامش اعصابپکیج لاغری ۵۰۴۰چای لاغری تیماچای سبز لاغریقیمت چای سبز ۵۰۴۰چای سبز دم کردنیچای سبز کیسه ایچای لاغری کرفسچای سبز ۵۰۴۰

 

چایی لاغری دکتر سینا , خرید قهوه سبز , دمنوش دیابت , چای لاغری کرفس , قهوه سبز ۱۱۱ , دمنوش لاغری دربند , دم نوش ضد استرسپکیج لاغریچای سبز تیماچای سبزقیمت چای سبزچای سبز دم کردنی تیماچای سبز کیسه ای تیماچای کرفسچای تیما ۵۰۴۰ , خواص چای سبز

 

قیمت چای لاغری دکتر سینا , قیمت قهوه سهله , دمنوش برای دیابت , چای کرفس , ۱۱۱  قهوه ای , دمنوش دربند , دمنوش برای آرامش اعصاب ,  پکیج لاغری پنجاه چهلچای لاغری تیما اصلچای سبز ایرانیقیمت چای سبز چای سبز دم کردنی , چای کیسه ای ۵۰۴۰ , چای کرفس۵۰۴۰ چای لاغریخواص چای سبز , خرید چای

 

قیمت چای دکتر سینا , قیمت قهوه سبز , بهترین داروی گیاهی برای دیابت , چای کرفس  ۵۰۴۰ , قهوه سبز ۱۱۱ , دمنوش لاغری دربند , دمنوش گیاهی برای ارامش اعصاب ,  پکیج لاغری پنجاه چهلخرید چای سبز تیماخرید اینترنتی چای سبزقیمت چای سبز تیماچای سبز دم کردنی ۵۰۴۰چای کیسه ای ۵۰۴۰چای سبز و کرفس ۵۰۴۰سایت ۵۰۴۰ چای لاغری تیما

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *