چای سبز و یبوست چه ارتباطی با هم دارند ؟

یکی از بیماری هایی که بسیاری از افراد با آن روبرو هستند , یبوست است. معمولا برای درمان یبوست روش های مختلفی را پیشنهاد می کنند از قبیل مصرف داروهای شیمیایی گرفته تا استفاده از داروهای گیاهی.امروز در سایت تهران چای می خواهیم در براه خواص چای سبز  برای درمان یبوست توضیحاتی را ارائه دهیم که قطعا برای افرادی که با این مشکل روبرو هستند می تواند بسیار مفید باشد.پس در ادامه همین مطلب با ما همراه باشید :

مقالات مختلفی را می توان درباره چای سبز و یبوست یافت  که درباره اثرات بی نظیر این نوشیدنی برای برطرف کردن این بیماری می باشد.قبل از انکه بخواهیم به این خواص اشاره کنیم ابتدا توضیحی راجع این بیماری خدمتتان ارائه می کنیم :

چای سبز و یبوست

فرصت طلایی برای خرید چای سبز لاغری با تخفیف طلایی ( با دقت مطالعه نمایید )

همانطور که می دانید نوشیدنی چای سبز ۵۰۴۰ دارای خواص گوناگونی است و افراد مختلف برای مقاصد گوناگون اقدام به تهیه این دمنوش گیاهی می کنند.

عزیزانی که  هدفشان از خرید چای سبز تیما ۵۰۴۰ لاغری و کاهش وزن است باید در نظر بگیرند که می بایست طی یک دوره سه ماهه تا شش ماهه اقدام به مصرف این نوشیدنی نمایند. به همین منظور ما برای رفاه حال شما برای خرید های بیش از یک بسته تخفیف ویژه ای را در نظر گرفته ایم. که در زیر می توانید توضیحات آنرا مشاهده نمایید.

خرید ۱ بسته چای دم کردنی ( بدون تخفیف) با قیمت ۲۸ هزار تومان ( برای خرید یک بسته تنها با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگیرید )

خرید ۱ بسته چای کیسه ای صد تایی ( بدون تخفیف) با قیمت ۳۲ هزار تومان ( برای خرید یک بسته تنها با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگیرید)

خرید پکیج لاغری دوره سه ماهه چای ۵۰۴۰ شامل ۳ بسته دم کردنی همراه با تخفیف ویژه با قیمت  ۷۵۶۰۰ تومان (۸۴۰۰ تومان تخفیف خورده)( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره سه ماهه چای لاغری شامل ۳ بسته کیسه ای همراه با تخفیف ویژه با قیمت  ۸۶۴۰۰ تومان ( ۹۶۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

 

خرید پکیج لاغری دوره چهار ماهه شامل ۴ بسته دم کردنی همراه با تخفیف برنزی با قیمت  ۹۹ هزار تومان (۱۳۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره چهار ماهه شامل ۴ بسته چای کیسه ای  همراه با تخفیف برنزی با قیمت  ۱۱۰ هزار تومان (۱۸۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره پنج ماهه چای لاغری ۵۰۴۰ شامل ۵ بسته دم کردنی همراه با تخفیف نقره ای با  قیمت ۱۲۰ هزار تومان (۲۰۰۰۰ تومان تخفیف خورده) (مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴)

خرید پکیج لاغری ۵۰۴۰ دوره پنج ماهه شامل ۵ بسته چای کیسه ای همراه با تخفیف نقره ای با قیمت ۱۳۸ هزار تومان (۲۲۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴)

خرید پکیج لاغری دوره شش ماهه شامل ۶ بسته دم کردنی همراه با تخفیف طلایی با  قیمت ۱۴۴ هزار تومان (۲۴۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید = ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره شش ماهه شامل ۶ بسته چای کیسه ای همراه با تخفیف طلایی با  قیمت  ۱۴۹ هزار تومان (۴۲۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید = ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

 

 

بیماری یبوست چیست ؟

یبوست یکی از بیماری های رایج در دستگاه گوارشی است و زمانی رخ می دهد که شما در دفع مدفوع به مشکل بربخورید , یعنی هنگام اجابت مزاج مدفوع شما به حالتی خشک و بسیار سفت می باشد و یا تعداد دفع مدفوع شما به طرز قابل ملاحضه ای کاهش خواهد یافت. این دو علائم نشان دهنده وجود بیماری یبوست در شما می باشد.البته دقت داشته باشید کار نمردن شکم شما در طی یک روز نمی تواند دال بر وجود چنین بیماری در شما باشد.معمولا به صورت میانیگین اگر در طول هفتهمیزان اجابت مزاج شما کمتر از سه متربه باشد در این حالت می توان به این نتیجه رسید که شما دچار این بیماری شده اید.اما نگران نباشید چای سبز برای  یبوست بسیار مفید است و در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه این نوشیدنی را میل نمایید تا بر این بیماری قلبه کنید.

 

چه عواملی در شکل گیری این بیماری در افراد کمک می کند؟

زمانیکه حرکت مدفوع در روده های شما کندتر از حالت معمول خود انجام شود این عامل باعث خواهد شد تا مدفوع شکلی سخت  خشک به خود بگیرید و هر چه این روند حرکتی دیر تر انجام شود مدوفوع بیشتر خشک خواهد شد.اما چه عواملی باعث خواهد شد تا مدفوع درون روده ها خشک و سفت شود ؟ می توان مصرف کم آب در طی روز را مهمترین دلیل این عارضه دانست.همچنین مصرف کم سبزیجات و میوه جات از دیگر عامل پیدایش چنینی بیماری در افراد است.اگر در غذایی که میل می کنید میزان فیبر آن کم باشد در درزا مدت می تواند برای شما چنین مشکلی را بوجود آورد.

شما زمانیکه احساس دفع مدفوع دارید اگر به هر دلیلی مانع از این کار شوید می تواند عاملی برای سفت شدن و خشک شدن آن در روده شما شود.از دیگر عواملی که می تواند باعث کند شدن حرکت مدفوع در روده شما شود کم تحرکی است . متاسفانه امروزه با توجه به ماشینی شدن کارها  کم شدن فعالیت های ورزشی شادهد هستیم افراد به دلیل کم تحرکی دچار این بیمار می شوند.

اما خبر خوبی که برای شما داریم این است که طبق آمار اکثر یبوست های بوجود امده به صورت موقتی بوده و با کمی رسیدگی می توانید انرا برطرف نمایید.کافیست تا کمی تغییر در دروش زندگی خود و نوع برنامه غذایتان ایجاد کنید تا براحتی از شر این بیماری خلاص شوید.

چای سبز برای یبوست

چای سبز و یبوست راه درمانی مطمئن و کاملا گیاهی

اما در میان روش هایی که می توان برای دفع این بیماری از خود عنوان کرد مصرف چای سبز بیش از همه توصیه شده است.گیاه چای سبز در واقع همان گیاهی است که از ان چای سیاه تولید می شود و تفاوت اصلی آن رد نوع فرآوری  ان می باشد. در مدل سیاه عمل تخمیر بروی برگ ها صورت گرفته و رنگ انها را در خواهند کرد و همین امر موجب کاهش بیش از حد خواص این گیاه می شود اما در مدلی که انرا با عنوان چای لاغری تیما می شناسید خشک شدن برگ ها کاملا طببیعی صورت می گیرد و همین امر موجب شده تا خواص بی نظیر آن حفظ شود.

وجود حداکثر آنتی اکسیدان ها و ویتامین c و اسد آمینه ها در برگ های این گیاه در مدل سبز آن می تواند برای شما ده ها خاصیت مختلف را به همراه داشته باشد که یکی زا انها در مان یبوست خواهد بود.

طبق تحقیقات دقیقی که در این زمینه صورت گرفته دقیقا نشان داده شده است که مصرف چای سبز برای یبوست بسیار مفید است و این نوشیدنی می تواند به خوبی باعث به کار انداخت مجدد روده ها شود و باعث تند تر شدن حرکت مدفوع نیز می گردد.در طب سنتی قدیم هم یکی از فواید چای سبز را درمان این بیماری عنوان کرده  اند و مصرف این گیاه  برای رفع یبوست سابقه ای تاریخ و قدیمی دارد.

اگر می خواهید از خاصیت چای سبز  برای درمان این بیماری بیشترین استفاده را ببرید بهتر است صبح ها و قبل از خوردن صبحانه با معده خالی اقدام به نوشیدن یک فنجان از این گیاه جادویی نمایید.خواهید دید که به طور شگفت انگیزی شکم شما شروع به کار  می کند و این بهترین علامت برای از بین بردن بیماری یبوست است.برای بیشتر شدن تاثیرات این نوشیدنی می توانید کمی لیموی تازه هم به ان اضافه کنید تا هم طعم بهرتی به خود بگیرد و هم قدرت درمانگری آن برای یبوست چندین برابر شود. اما دقت کنید به هیچ وجه به چای خود نباید شیر و شکر اضافه کنید.

برخی به اشتباه بر این باورند که چای سبز باعث یبوست می شود و این باوری غلط و خرافی است که در میان برخی از افراد جامعه وجود دارد. طبق تحقیقات علمی به دست امده این نوشیدنی گیاهی به خبوی می تواند شکم شما را به کار بیاندازد و حرکت مدفوع در روده را افزایش دهد.شما برای اینکه بیشترین قدرت درمانگری را بتوانید از این نوشیدنی دریافت کنید می توانید بعد از اینکه چای خود را نوشیدید کمی جو دو سر را نیز میل نمایید. جو دارای مواد غنی از فیبر است و می تواند در درمان یبوست به شما کمک فراونی نماید.

چای سبز و یبوست

اما از دیگر خواص بی نظیر این نوشیدنی گیاهی می توان به موارد زیر نیز اشاره کرد :

درمانگری خوب برای انواع سردرد و افسردگی

مقابله با بیماریهای سرطانی و عاملی مهم در پیشگیری از ابتلا به چنین بیماری هایی

کنترل سطح فشار خون

کاهش میزان کلسترول

جلوگیری از دیابت

چربی سوزی و کاهش وزن

شادابی پوست و ضد چین و چروک

برای عفونت های گوش بسیار مفید است

برای مقابله با بیماری های استرس و اظطراب مفید است.

برای رفع خستگی مفید است

برای درمان آلرژی مفید است.

یکی از بهترین و مرغوب ترین برندهای چای را که می توانید در بازار بیابید برند چای ۵۰۴۰ است. چای سبز دم کردنی یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولاتی است که می توانید در این زمینه مورد استفاده قرار دهید.این محصول با ترکیبی از گیاهانی همچون زعفران- زیره-کاسیا-به لیمو تبدیل به نوشیدنی بسیار بی نظیر شده است که خواص درمانگر فوق العاده را دارا می باشد.

برای تهیه این محصول می توانید به یکی از روش های زیر اقدام نمایید :

می توانید  برای  تهیه چای سبز کیسه ای بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس گرفته و از طریق تماس تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید.

می توانید آدرس + کد پستی  + نام محصول + نام گیرنده را به شماره بالا پیامک دهید و از این روش اقدام به خرید نمایید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *