قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

خرید اینترنتی انواع دمنوش لاغری و چای سبز

فروشگاه خرید دمنوش های لاغری و انواع چای سبز

051-0000000 شنبه تا چها شنبه ساعت 9 تا 17
پنجشنبه ها 9 تا 14

میزان مصرف چای سبز در روز چقدر باید باشد؟

یکی از بهترین و پر خاصیت ترین نوشیدنی های گیاهی که می توان برای بسیباری از موارد آنرا برای دیگران تجویز کرد چیزی نیست جز نوشیدنی گیاه چای سبز.این چای با دارا بودن ده ها خواص بی نظیر که در دل خود جای داده است به یکی از بی نظیر ترین دم نوش هایی تبدیل شده که در نوع خود نظیر ندارد.اما شاید برای بسیاری از شما این سوال بوجود آمده باشد که مقدار مصرف چای سبز باید به چه اندازه باشد تا بتوانیم از تمام خواص ان بهرهمند شویم ؟

در جواب باید خدمتتان اعلام کنیم شما به صورت میانگین باید در طی روز بین ۳ تا ۵ فنجان چای سبز لاغری بنوشید تا بتوانید در دراز مدت از تمام خواص بی نظیر آن بهره مند شوید.البته برخی معتقد هستند که میزان مصرف چای سبز در روز باید به اندازه ای باشد که بعد از هر وعده غذایی صورت گیرد که اگر از این دید هم نگاه کنیم تقریبا همان سه تا پنج فنجانی می شود که در بالا عنوان کردیم.

اما چرا همه به دنیال نحوه مصرف و میزان مصرف  این گیاه جادویی هستند ؟ با ما در سایت تهران چای همراه باشید تا به برخی از خواص چای سبز در پایین اشاره کنیم و بعد خواهید فهمید چرا این نوشیدنی تا این حد مورد توجه افرا واقع شده است :

مقدار مصرف چای سبز

 

فرصت طلایی برای خرید چای سبز لاغری با تخفیف طلایی ( با دقت مطالعه نمایید )

همانطور که می دانید نوشیدنی چای سبز ۵۰۴۰ دارای خواص گوناگونی است و افراد مختلف برای مقاصد گوناگون اقدام به تهیه این دمنوش گیاهی می کنند.

عزیزانی که  هدفشان از خرید چای سبز تیما ۵۰۴۰ لاغری و کاهش وزن است باید در نظر بگیرند که می بایست طی یک دوره سه ماهه تا شش ماهه اقدام به مصرف این نوشیدنی نمایند. به همین منظور ما برای رفاه حال شما برای خرید های بیش از یک بسته تخفیف ویژه ای را در نظر گرفته ایم. که در زیر می توانید توضیحات آنرا مشاهده نمایید.

خرید ۱ بسته چای دم کردنی ( بدون تخفیف) با قیمت ۲۸ هزار تومان ( برای خرید یک بسته تنها با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگیرید )

خرید ۱ بسته چای کیسه ای صد تایی ( بدون تخفیف) با قیمت ۳۲ هزار تومان ( برای خرید یک بسته تنها با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگیرید)

خرید پکیج لاغری دوره سه ماهه چای ۵۰۴۰ شامل ۳ بسته دم کردنی همراه با تخفیف ویژه با قیمت  ۷۵۶۰۰ تومان (۸۴۰۰ تومان تخفیف خورده)( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره سه ماهه چای لاغری شامل ۳ بسته کیسه ای همراه با تخفیف ویژه با قیمت  ۸۶۴۰۰ تومان ( ۹۶۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

 

خرید پکیج لاغری دوره چهار ماهه شامل ۴ بسته دم کردنی همراه با تخفیف برنزی با قیمت  ۹۹ هزار تومان (۱۳۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره چهار ماهه شامل ۴ بسته چای کیسه ای  همراه با تخفیف برنزی با قیمت  ۱۱۰ هزار تومان (۱۸۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره پنج ماهه چای لاغری ۵۰۴۰ شامل ۵ بسته دم کردنی همراه با تخفیف نقره ای با  قیمت ۱۲۰ هزار تومان (۲۰۰۰۰ تومان تخفیف خورده) (مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴)

خرید پکیج لاغری ۵۰۴۰ دوره پنج ماهه شامل ۵ بسته چای کیسه ای همراه با تخفیف نقره ای با قیمت ۱۳۸ هزار تومان (۲۲۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید =   ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴)

خرید پکیج لاغری دوره شش ماهه شامل ۶ بسته دم کردنی همراه با تخفیف طلایی با  قیمت ۱۴۴ هزار تومان (۲۴۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید = ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

خرید پکیج لاغری دوره شش ماهه شامل ۶ بسته چای کیسه ای همراه با تخفیف طلایی با  قیمت  ۱۴۹ هزار تومان (۴۲۰۰۰ تومان تخفیف خورده) ( مشاوره رایگان و خرید = ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ )

 

 

چای سبز لاغری نوشیدنی برای مبارهز با سرطان

وجود آنتی اکسیدان های بسیار قوی که در برگ های این گیاه قرار دادرد می تواندبرای مبارزه با انواع بیماری های سرطانی بسیار مفید باش. در ضمن در افراد سالم می تواند باعث ایجاد مصونیت شود چرا که این آنتی اکسیدان ها با ورد به خون افراد باعث می شوند تا تمامی رادیکال های آزاد موجود در بدن از بین بروند. باید بدانید از مهمترین علت های بیماری سرطان وجود رادیکال های آزاد در خون است.

چای لاغری  با وجود موادی به نام کاتچین می تواند به خوبی برای مقابله با بیماری های سرطانی مفید باشد. اما شاید بپرسید این ماده در دیگر چای های یافت نمی شود ؟ ابتدا باید بگوییم چای سبز همان چای سیاه است اما نوع فراوری آنها با هم متفاوت است. در واقع هر دو از یک گیاه می باشند اما فرآیند تخمی بروی برگ های این گیاه باعث شده تا رنگ انها تیره  کدر شود و تبدیل به همان چای سیاهی شود که در هر خانه ای می توان یافت. این فرآیند تخمیر باعث می رگدد تا بسیاری از خواص بی نظیر درون برگ های این گیاه از بین رفته و یا بسیار کم شود.

همانطور که در بالا نیز توضیح دادیم مقدار مصرف چای سبز در روز باید بین ۳ تا ۵ فنجان باشد اما برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را دریافت کنید علاوه بر اینکه باید به میزان مناسبی از این نوشیدنی را در طی روز میل کنید باید آنرا به طرز صحیح دم نمایید.نحوه دم کردن این نوع چای بر عکس مدل سیاه ان بوده و اصلا نیازی نیست تا برای دم کردنش زکمان زیاید بگذاریم. کافیست تا به اندازه لازم از چای سبز ار درون قوری ریخته و آبجوش را نیز به آن اضافه نمایید و تنها بین ۳ تا ۵ دقیقه صبر کنیم و اکنون می توانید اقدام به مصرف آن کرد.

برخی معتقد هستند که میزان مصرف چای سبز در روز برای افراد مختلف متفاوت است .البته تحقیقات نشان داده بین سه تا پنج فنجان  را تقریبا تمامی افراد می توانند مصرف نمایند. دقت نمایدی اگر در چند روز اول با این میزان که اعلام کردی مصرف کردید و احساسا سردرد و یا اسهال داشتید باید به اندازه یک تا دو فنجان از مقداری که اعلام نمدیم کاسته و در حقیق روزانه بین دو تا سه فنجان مصرف نمایید.

 

اما اگر به بازار سری زده باشید قطعا با برندها و محصولات مختلفی روبرو شده اید که همگی به ارائه این محصول پرداخته اند. یکی از برترین و معتبرترین برندهای تولید کننده این محصول برند تیما است. شما می توانید چای تیما ۵۰۴۰ را همین الان از طریق فروشگاه ما خرید نمایید. علت محبوبیت این برند به خاطر طعم و عطر و نوع ترکیباتی است که در ان به کار رفته است.

ترکیباتی همچون زیره -کاسیا-به لیمو-زعفران باعث شده است تا طعمی بسیار متفاوت از این نوشیدنی مشاهده نماییم.برای تهیه ان می توانید به یکی از روش های زیر عمل نمایید :

کافیست تا بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

می توانید جهت خرید چای سبز تیما با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس گرفته و به صورت تلفنی اقدام به ثبث سفارش نمایید.

همچنین می توانید مشخصات خود از قبیل آدرس کامل پستی + کد پستی + نام گیرنده + نام محصول را به شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ پیامک دهید.

میزان مصرف چای سبز در روز

اما از دیگر فواید چای سبز می توان به کاهش چربی ها اشاره کرد . اصلا بسیاری از افراد این محصول را با عنوان چای لاغری می شناسند و به این خاطر اقدام به مصرف ان می کنند.

از دیگر مزایای این نوشیدنی می توان به درمان بیماری های آلزایمر اشاره کرد . همچنین برای افرادی که دچار قند خون هستند نیز بسیار مفید است. با مصرف منظم چای سبز می توانید میزان کلسترول خون خود را کنترل نمایید.

 

افرادی که به دنبال جوانی و شادابی پوشت خود می باشند ما توصیه می کنیم حتما مقدار مصرف چای سبز در روز را به صورت منظم انجام دهند . مواد انتی اکسیدان درون برگ های این گیاه مانع از پیری زودرس و چین و چروک خواهد شد. شما با استفاده از نوشیدن این چای می توانید پوستی شفاف تر و زیبا تر داشته باشید.

 

 

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :